Głównej zawartości

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Olsztynie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w dniu 23 marca 2024r. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 71.

Tematy szkoleń:

"Wszystko się staje iluzją – nowe narkotyki w innej perspektywie" prowadzone przez Pana Radosława Gruss, Kierownika Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Olsztynie. Szkolenie odbędzie się o godzinie 10:00 w sali nr 7 (parter)

„Narażenie zawodowe pracowników na czynniki chemiczne i rakotwórcze w środowisku pracy” prowadzone przez Panią Joannę Olszewską, Sekcja Nadzoru nad Chemikaliami Oddział Higieny Pracy Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Olsztynie. Szkolenie odbędzie się o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej (1 piętro).

Uczestnictwo w szkoleniu prosimy zgłaszać do dnia 21.03.2024r. pod numerami telefonów: 505 165 546 lub 662 175 944